Hidrolik Mantar Bariyer

Hidrolik Mantar Bariyer

  • Hidrolik Mantar Bariyer Sistemi ünitesi, her bir mantar için sistemin içinde olup, sistem dışında hidrolik ünite yoktur.
  • Her bir mantar bariyer için minimum 16 lt/dk < hidrolik pompa bulunmaktadır, aksi durumda yoğun bölgelerde mantar bariyer açılma-kapanma süresi artmaktadır.
  • Hidrolik sistem elektrik kesintisi sebebi ile manuel olarak kapatılabilmektedir.
  • Hidrolik sistem hareketli kısım çapı 220 mm, 14 mm et kalınlığına sahiptir.
  • Dış çevresi 304 kalite sıkı geçme saten paslanmaz, çelik borunun alt kısmında 10 mm tırnak olup saten paslanmazın  (Z) ekseninde hareketine imkan vermemektedir.
  • Hidrolik Mantar bariyer açılmış durumda 500 mm yüksekliğe sahip olup, 2-10 sn. arası zaman ayarı bulun-maktadır. 
  • Hareketli kısım alüminyum alaşım kapağı 10 mm olup, bu kapak hareketli bölüme faturalı şekilde geçmeli ve havşa başlı imbus civata ile montaj edilmiştir.
  • Hidrolik Mantar Bariyerin yerden 500 mm yükseklikte mantar bariyere 40 Km. hızla gelen 4 tonluk araç çarpması sonucunda mantar bariyerlerin hasarı %30’u geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Aksi durumda hasarın %30’dan fazlasını firmamız tarafından karşılanacaktır.
  • Hidrolik Mantar Sistemi IP67 standartlarında olup, her türlü Geçiş Kontrol Sistemi ile entegre çalışabilmektedir.
Ürünlerimizde uzakdogu menşeili mekanik ürün kullanılmamaktadır.

Vestibulum sit amet ligula eget nibh cursus bibendum et id eros. Nam congue, dui quis consectetur blandit, neque neque mattis diam, vitae egestas urna lectus eu turpis. In vitae commodo sem. Etiam vehicula sed ligula malesuada cursus. Cras augue elit, tempus at dignissim sed, egestas eget leo. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Nam mollis luctus nibh et bibendum. Morbi congue lectus nec congue congue. Nulla molestie feugiat quam ac sollicitudin. Nulla sed congue lectus. Donec blandit elit sit amet aliquet laoreet.

Hidrolik Mantar Bariyer Sistemi ünitesi, her bir mantar için sistemin içinde olup, sistem dışında hidrolik ünite yoktur.

Her bir mantar bariyer için minimum 16 lt/dk < hidrolik pompa bulunmaktadır, aksi durumda yoğun bölgelerde mantar bariyer açılma-kapanma süresi artmaktadır.

Hidrolik sistem elektrik kesintisi sebebi ile manuel olarak kapatılabilmektedir.

Hidrolik sistem hareketli kısım çapı 220 mm, 14 mm et kalınlığına sahiptir.

Dış çevresi 304 kalite sıkı geçme saten paslanmaz, çelik borunun alt kısmında 10 mm tırnak olup saten paslanmazın  (Z) ekseninde hareketine imkan vermemektedir.

Hidrolik Mantar bariyer açılmış durumda 500 mm yüksekliğe sahip olup, 2-10 sn. arası zaman ayarı bulun-maktadır. 

Hareketli kısım alüminyum alaşım kapağı 10 mm olup, bu kapak hareketli bölüme faturalı şekilde geçmeli ve havşa başlı imbus civata ile montaj edilmiştir.

Hidrolik Mantar Bariyerin yerden 500 mm yükseklikte mantar bariyere 40 Km. hızla gelen 4 tonluk araç çarpması sonucunda mantar bariyerlerin hasarı %30’u geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Aksi durumda hasarın %30’dan fazlasını firmamız tarafından karşılanacaktır.

Hidrolik Mantar Sistemi IP67 standartlarında olup, her türlü Geçiş Kontrol Sistemi ile entegre çalışabilmektedir.

Ürün Kataloğu

Ürün kataloğunu indirmek için tıklayınız.

SON ÇALIŞMALARIMIZ

Devam eden ve tamamlanan çalışmalarımızı burdan takip edebilirsiniz.

Diğer Referanslarımız >>
T.C. Ümraniye Belediyesi
Mantar Bariyer Sistemi
İGDAŞ - İstanbul Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş
Mantar Bariyer Sistemi
Soho House Istanbul
Mantar Bariyer Sistemi
Orman Genel Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası
Mantar Bariyer Sistemi
Yukarı