Haberler

   Otopark işletmelerinin maliyetlerini düşürme ve karlılıklarını arttırabilmeleri için otopark otomasyon ve ücretlendirme sistemlerini kullanmaları zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir.

    Yapılan araştırmalar, ücretlendirme sistemi bulunmayan otoparklarda tarife kaçakları nedeniyle, otopark gelirlerinde %20-25 düşme olduğunu gösteriyor. Otopark ücretlendirme sistemlerinin getirdiği otomasyon sayesinde sadece gelir değil, aynı zamanda müşteri memnuniyeti de artıyor. Müşterilerin giriş-çıkış sürelerini kaydeden ve bu verileri istatistik olarak sunan sistemler artık bütün otoparklarda kullanılıyor.

     Otomatik ücretlendirme sistemleri günümüzde oteller, alış-veriş merkezleri, hastaneler, havalimanı, ticari ve özel otopark alanlarının giriş ve çıkış kontrolleri için ağır çalışma şartlarına uygun olarak dizayn ediliyor ve her birinin ihtiyacını karşılayacak şekilde donatılıyor.

     Otopark giriş ve çıkış işlemlerini otomatikleştirmek, çıkışta park ücreti hesaplamasını basitleştirmek ve ayrıca otopark işletmeciliğinde daha fazla verimlilik sağlamak amacı ile kurulan sistem aynı zamanda otomatik olarak bilgi toplama ve etkin bir otopark yönetimi için gerekli mali ve istatiksel bilgilerin kaydedilmesini ve raporlamasını da sağlıyor.

     Gelişen teknolojiyle beraber, mobil platformlar (akıllı telefon ve tabletler) hayatın her alanında olduğu gibi otopark sistemlerinde de online yönetim ve raporlama amaçlı olarak kullanılmaya başlamıştır. Bu amaçla, Türkiye'de ilk olarak, otopark sistemi mobil uygulaması Transpark tarafından geliştirilmiş ve müşterilerinin kullanımına sunulmuştur.

     Otoparklarınızı, cep telefonu kolaylığında yönetmenizi sağlayan mobil uygulamamız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen müşteri temsilcinizle iletişime geçiniz.

    


 

     Transpark bünyesinde hazırlanan mobil otopark ile artık parklanmak ve bilgi edinmek çok kolay. Gelişmeler için bizi takip edin. Çok yakında mobil otopark siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olacaktır.

TransparkTürkiye genelinde Otopark Otomasyonu ve Güvenlik Sistemleri sektöründe faliyet gösteren firmamız tarafından bölgesel bayilikler verilecektir. Bayilik verilmesi planlanan bölgeler, kapsadıkları illerle birlikte aşağıda listelenmiştir. Bayilik başvurusu için yukarıdaki bağlantıdan indirebileceğiniz Bayi Bilgi Formu’nu doldurarak info@transpark.com.tr adresine eposta atabilir ya da +90 212 210 95 51 adresine faks çekebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Yukarı